Houpací síť Hamaka Originál pro dva, tmavě modrá / hnědá
Kód: 10620032Detailní popis produktu
Hamaka Originál – houpací síť pro dva
Hledáte neotřelý zahradní nábytek, na kterém si užijete letních paprsků na maximum? Seznamte se se závěsnou houpací sítí Hamaka Originál. Relaxování na zahradě, pláži, v lese i doma získá naprosto nový rozměr. Díky příjemnému materiálu se ani v horkých letních dnech nelepí na kůži. Nemusíte se obávat ani navlhnutí po dešti – materiál snadno a rychle schne.
Jak a k čemu se upevňuje?
Síť se upevňuje pomocí 2 lan ke stromům, trámům či tyčím vzdálených od sebe až 6 m. Tato lana jsou součástí balení a jsou dlouhá 4,5 m a hrubá 5 mm. Síť Hamaka Originál pro dva dodáváme složenou ve válci o rozměrech 17 × 15 cm. Vzhledem k nízké hmotnosti 650 g je ideálním vybavením pro cestování – nepronese se ani nezabere příliš mnoho místa v batohu.
Tento model v tmavě modro-hnědo-tmavě modré variantě s maximální nosností 150 kg je vhodný pro 2 osoby. Rozměry houpací sítě jsou 225 × 265 cm.
Tmavě modro-hnědo-tmavě modrá varianta
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Houpací sítě |
|---|---|
| EAN: | 8594157491191 |
| Barva: | tmavě modrá, tmavě hnědá |
| Záruka: | 5 let |
| ? Nosnost: | 150 kg |
| Délka: | 265 cm |
| Šířka: | 225 cm |
| Počet osob: | 2 |
| barva: | tmavě modrá / hnědá |
| nazev: | |
| Položka byla vyprodána… | |