Houpací síť Mexiko 2 pro dva, vícebarevná
Kód: 10620053Detailní popis produktu
Houpací síť Mexiko 2 pro dva
Houpací síť Mexiko 2 využijete jako originální odpočívadlo během slunných letních dnů na zahradě, u bazénu nebo na výletech. Je vyrobená z barevných nylonových strun, které jsou odolné vůči nepřízni počasí a zároveň velmi vzdušné při kontaktu. Tato síť je vhodná k relaxování pro 2 osoby zároveň. Rozměry jsou 220 × 150 cm, maximální nosnost 180 kg.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Houpací sítě |
|---|---|
| EAN: | 8594157497094 |
| Barva: | barevná |
| Záruka: | 5 let |
| ? Nosnost: | 180 kg |
| Délka: | 220 cm |
| Šířka: | 150 cm |
| Materiál: | látka, plast |
| Počet osob: | 2 |
| barva: | vícebarevná |
| nazev: | |
| Položka byla vyprodána… | |