Kovová šatní skříňka, 80 x 50 x 180 cm, otočný zámek, libovolná RAL
Kód: 40501124Související produkty
Detailní popis produktu
Dveře nalakujeme na libovolnou barvu RAL. Svou volbu napište do poznámky nedaleko tlačítka pro přidání do košíku.
Poskytněte svým zákazníkům, studentům či firemním kolegům kvalitní zázemí. Vytvořte jim vzhledově pěkné a zároveň i praktické šatny, které jim skvěle poslouží, a to nejen při převlékání.
Kovová šatní dvojskříňka je pro hromadné převlékárny ideálním řešením. V prostoru se dá jednoduše připojit k jiným šatním skříním, a navíc vytvoří dostatek místa pro uložení nezbytných věcí.
Kovová šatní skříňka myslí na vše
Šatní skříň s šířkou 80 cm disponuje 2 samostatnými oddíly a v každém z nich vám nabídne jak klasickou polici, tak i praktické věšáky pro zavěšení oděvů.
Obě skříňky jsou dále rozděleny na 2 prostory se samostatnými věšáky a společnou policí. Oba oddíly jsou rozdělené pomocí podélné příčky.
Věšáky najdete v horní části velkého oddílu a jsou vyrobeny z pevného kovu. Prostor nad nimi je oddělený policí, která si při rovnoměrném rozložení věcí hravě poradí až se 40 kg zatížení.
Kovová šatní skříňka se 2 oddíly
Na otočný zámek se můžete spolehnout
Mějte své věci v bezpečí
S kovovou šatní skřínkou se o bezpečí svých věcí nebudete muset obávat. Veškerý obsah každé ze skříněk je totiž zabezpečen otočným zámkem, který je přizpůsobený pro vložení vlastního visacího zámku.
Konstrukce je vyrobena z pevného ocelového plechu a dodáváme ji v několika barevných provedeních dvířek. Jedná se pokaždé o jiný standardizovaný odstín RAL, případně vám skříň rádi nalakujeme i na jinou barvu.
Dvířka jsou navíc ve své horní i dolní části vybavena odvětrávajícími otvory.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dvoudveřové kovové šatní skříňky s mezistěnou |
|---|---|
| Barva: | barevná |
| Záruka: | 20 let |
| Typ skříňky: | bez nožek, na soklu |
| Šířka: | 80 cm |
| Hloubka: | 50 cm |
| Výška: | 180 cm |
| Materiál konstrukce: | kov |
| ? Nosnost polic: | 40 kg |
| Počet dveří: | 2 |
| Počet polic: | 1 |
| Sokl: | ne |
| Tloušťka plechu: | 0,5 - 1,0 mm |
| Zámek: | otočný |
| Hmotnost: | 47,9 kg |
| barva: | libovolná RAL |
| nazev: | 10415 |