Kovová šatní skříňka - 4 boxy, 60 x 45 x 185 cm, cylindrický zámek, libovolná RAL
Kód: 40501217Související produkty
Detailní popis produktu
Dveře nalakujeme na libovolnou barvu RAL. Svou volbu napište do poznámky nedaleko tlačítka pro přidání do košíku.
Poskytněte svým zákazníkům, studentům či firemním kolegům kvalitní zázemí. Vytvořte jim vzhledově pěkné a zároveň i praktické šatny, které jim skvěle poslouží, a to nejen při převlékání.
Kovová šatní skříňka se 4 boxy je pro hromadné převlékárny ideálním řešením. V prostoru se dá jednoduše připojit k jiným šatním skříňkám, a navíc vytvoří dostatek místa pro uložení nezbytných věcí.
Spousta místa ve 4 šatních boxech
Šatní skříň disponuje 4 samostatnými boxy v rozložení 2×2. Každý z nich nabídne spoustu úložného prostoru a také kovový věšák pro zavěšení vašich oděvů.
Dvířka skříně jsou ve své horní části vybavena prostorem pro štítek, ve spodní části pak odvětrávajícími otvory.
Kovová šatní skříňka se 4 boxy
Na cylindrický zámek se můžete spolehnout
Mějte své věci v bezpečí
S kovovou šatní skříňkou se o bezpečí svých věcí nebudete muset obávat. Veškerý obsah každé ze skříněk je totiž zabezpečen cylindrickým zámkem. Ke každému zámku dodáváme hned 2 klíče. Celkem vám tedy k celé skříni dodáme 8 klíčů.
Konstrukce je vyrobena z pevného ocelového plechu a dodáváme ji v několika barevných provedeních dvířek. Jedná se pokaždé o jiný standardizovaný odstín RAL, případně vám skříň rádi nalakujeme i na jinou barvu.
Dvířka jsou navíc v dolní části vybavena odvětrávajícími otvory.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kovové šatní skříňky se 4 boxy |
|---|---|
| Barva: | barevná |
| Záruka: | 20 let |
| Typ skříňky: | bez nožek, na soklu |
| Šířka: | 60 cm |
| Hloubka: | 45 cm |
| Výška: | 185 cm |
| Materiál konstrukce: | kov |
| Počet dveří: | 4 |
| Tloušťka plechu: | 0,5 - 1,0 mm |
| Zámek: | cylindrický |
| Hmotnost: | 35 kg |
| barva: | libovolná RAL |
| nazev: | 200271 |