Kovová šatní skříňka - 4 boxy, 60 x 45 x 185 cm, otočný zámek, libovolná RAL
Kód: 40501223Související produkty
Detailní popis produktu
Dveře nalakujeme na libovolnou barvu RAL. Svou volbu napište do poznámky nedaleko tlačítka pro přidání do košíku.
Poskytněte svým zákazníkům, studentům či firemním kolegům kvalitní zázemí. Vytvořte jim vzhledově pěkné a zároveň i praktické šatny, které jim skvěle poslouží, a to nejen při převlékání.
Kovová šatní skříňka se 4 boxy je pro hromadné převlékárny ideálním řešením. V prostoru se dá jednoduše připojit k jiným šatním skříňkám, a navíc vytvoří dostatek místa pro uložení nezbytných věcí.
Spousta místa ve 4 šatních boxech
Šatní skříň disponuje 4 samostatnými boxy v rozložení 2×2. Každý z nich nabídne spoustu úložného prostoru a také kovový věšák pro zavěšení vašich oděvů.
Dvířka skříně jsou ve své horní části vybavena prostorem pro štítek, ve spodní části pak odvětrávajícími otvory.
Kovová šatní skříňka se 4 boxy
Otočný zámek
Mějte své věci vždy v bezpečí
S boxovou šatní skříňkou se o bezpečí osobních věcí nebudete muset obávat. Veškerý obsah každého z boxu je totiž zabezpečený pomocí zámku. Otočné zámky dostanete zvlášť, montáž je však jednoduchá a zvládnete ji raz dva.
Otočný zámek slouží k protažení třmenu visacího zámku.
Konstrukce skříňky je vyrobená z pevného ocelového plechu a dodáváme ji rovnou v několika barevných provedeních.
Jedná se o pokaždé o jinou standardizovanou barvu RAL, případně vám skříň rádi nalakujeme i na jinou barvu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kovové šatní skříňky se 4 boxy |
|---|---|
| Barva: | barevná |
| Záruka: | 20 let |
| Typ skříňky: | bez nožek, na soklu |
| Šířka: | 60 cm |
| Hloubka: | 45 cm |
| Výška: | 185 cm |
| Materiál konstrukce: | kov |
| Počet dveří: | 4 |
| Tloušťka plechu: | 0,5 - 1,0 mm |
| Zámek: | otočný |
| Hmotnost: | 35 kg |
| barva: | libovolná RAL |
| nazev: | 200272 |