Nízká univerzální kovová skříň 90 x 40 x 80 cm, cylindrický zámek, libovolná RAL
Kód: 40501219Související produkty
Detailní popis produktu
Dveře nalakujeme na libovolnou barvu RAL. Svou volbu napište do poznámky nedaleko tlačítka pro přidání do košíku.
Při každodenní práci může na vašem pracovišti snadno vzniknout nepořádek, ať je to kancelář, archív, nebo třeba dílna či sklad. Pořiďte si univerzální kovovou skříň a těchto zbytečných nepříjemností se jednou provždy zbavte!
Tato verze skříně má na výšku jen 80 cm, horní plocha je tedy zhruba v rovině pracovního stolu. Toho můžete chytře využít a strop skříně využít jako odkládací nebo dokonce pracovní plochu.
Špička mezi univerzálními skříněmi
Univerzální kovová skříň disponuje úložným prostorem v podobě 1 klasické police na celou šířku skříně – má rozměry 89,7 × 36 cm (šířka × hloubka) a tloušťku 2 cm. Při rovnoměrném zatížení si poradí s minimálně 50 kg zátěže.
Výšku police si můžete nastavit v intervalech po 15 mm. Úložný prostor tak přizpůsobíte svým potřebám a do skříně schováte klidně i rozměrnější předměty.
Na výšku má celá skříň 80 cm, takže horní plochu využijete třeba k odložení věcí, které chcete mít po ruce, ale na pracovním stole by zavázely.
Vnitřek skříně má rozměry 89,7 × 36 × 69 cm (šířka × hloubka × výška).
Nízká univerzální kovová skříň
Na cylindrický zámek se můžete spolehnout
Mějte své věci v bezpečí
S univerzální kovovou skříní se o bezpečí svých věcí nebudete muset obávat. Veškerý obsah skříně je totiž zabezpečen cylindrickým zámkem. K němu navíc dodáváme hned 2 klíče.
Konstrukce je vyrobena z pevného ocelového plechu a dodáváme ji ve více barevných provedeních. Všechna jsou ve standardizovaných odstínech RAL.
Nevybrali jste z naší nabídky barev? Ozvěte se nám! Skříň vám rádi nalakujeme i na jinou barvu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kovové archivační skříně |
|---|---|
| Barva: | barevná |
| Záruka: | 20 let |
| Šířka: | 90 cm |
| Hloubka: | 40 cm |
| Výška: | 80 cm |
| Materiál konstrukce: | kov |
| ? Nosnost polic: | 50 kg |
| Počet polic: | 1 |
| ? Rektifikační nožky: | ne |
| Tloušťka plechu: | 0,5 mm |
| Typ dveří: | křídlové |
| Zámek: | cylindrický |
| Hmotnost: | 20,5 kg |
| barva: | libovolná RAL |
| nazev: | 200276 |