Ochranné návleky na nohy židle - sada 4 ks, velikost S, černá
Kód: 40110042Detailní popis produktu
Nohy jídelní nebo barové židle si ne vždy dokonale rozumí s podlahovou krytinou. Pokud vaše židle nepříjemně hrkají nebo mají dokonce sklon podlahu poškrábat, vyplatí se investovat do ochranných návleků. S těmi půjde posouvání nábytku jako po másle.
Balení obsahuje 4 gumové návleky s otvorem o průměru 15 mm. Doporučujeme je pro nohy s o chlup silnějším profilem – otvor se díky nastřižení trochu přizpůsobí a zajistí, že krytka nebude sklouzávat. Základna je potažená filcem, tedy odolnou netkanou textilií.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství k jídelním židlím |
|---|---|
| Barva: | černá |
| Záruka: | 5 let |
| Šířka: | 2,5 cm |
| Hloubka: | 2,5 cm |
| Výška: | 2,4 cm |
| Materiál: | guma |
| barva: | černá |
| nazev: | 200012 |
| velikost: | otvor ⌀ 16 mm |
Otočná jídelní židle s pevnými područkami, látkovým potahem a kovovou podnoží, nosnost 120 kg.
Stylová jídelní židle s látkovým potahem, pevnými područkami a dřevěnou podnoží, nosnost 130 kg.
Jídelní židle s látkovým čalouněním a kovovou podnoží, moderní styl, nosnost 130 kg, pohodlná a...
Jídelní židle s kovovou konstrukcí a čalouněním z ekologické kůže nabízí pohodlné sezení a...
Moderní jídelní židle s látkovým sedákem a kovovou podnoží, nosnost až 130 kg, ideální do...
Stylová jídelní židle s pohodlným látkovým sedákem a kovovou podnoží, nosnost až 130 kg.