Pohovka Kier, dvojsedák, béžová / černá
Kód: 30503079Související produkty
Stylový odkládací stolek s dřevěnou deskou a úložným prostorem, ideální pro retro interiér s...
Konferenční stolek s praktickou přihrádkou na časopisy, kombinace dřevěné desky a kovové konstrukce.
Konferenční stolek z kvalitního dřeva s praktickým úložným prostorem a moderním obdélníkovým tvarem.
Designový konferenční stolek s kulatou dřevěnou deskou a kovovou podnoží, nabízí praktický úložný...
Detailní popis produktu
Pohovka Kier
Moderní sedačka se zdobným prošíváním zádového opěráku bude sympatickým doplňkem jakkoli zařízeného interiéru.
Pohovka Kier je čalouněná sametovou látkou. Podnož vyrobená ze dřeva jí dává stabilitu a pevnost a díky svým rozměrům dokáže usadit až 2 osoby.
Pohovka disponuje vyvýšenými područemi, které dodají odpočinek vašim rukám po dlouhém a náročném dni.
Pohovka Kier v černé barevné variantě
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pohovky |
|---|---|
| Barva: | béžová |
| Záruka: | 5 let |
| Délka: | 136 cm |
| Hloubka: | 55 cm |
| Výška: | 90 cm |
| Materiál podnože: | dřevo |
| Potahový materiál: | látka |
| Rozkládací: | ne |
| Typ sedací soupravy: | dvojsedáky |
| Výška opěráku zad: | 48 cm |
| Výška sedu od země: | 42 cm |
| Hmotnost: | 26 kg |
| barva: | béžová / černá |
| nazev: | 15930 |
| Položka byla vyprodána… | |