Psací stůl Habra, čirá / dub sonoma
Kód: 30101171Související produkty
360
1 + 1 ZDARMA
Akce Webotvurci
Video
Kancelářská židle Falco 1 + 1 ZDARMA, černá
Na objednávku doručíme do 23. 6. 2026
(98 ks)
360
Akce Webotvurci
2 419 Kč
–20 %
Kancelářská židle Sorela, šedá
Skladem doručíme 29. 4. 2026
(51 ks)
360
Akce Webotvurci
10 889 Kč
–11 %
Kancelářská židle Soren, šedá
Skladem doručíme 29. 4. 2026
(27 ks)
360
Akce Webotvurci
Video
5 504 Kč
–6 %
Kancelářská židle Amari, černá
Na objednávku doručíme do 16. 6. 2026
(3 ks)
360
Akce Webotvurci
Video
2 782 Kč
–13 %
Kancelářská židle Mona, černá
Skladem doručíme 29. 4. 2026
(71 ks)
Detailní popis produktu
Psací stůl Habra
Pracovní stůl Habra nalezne své uplatnění především v kancelářích, pracovnách či studovnách pro každodenní i příležitostnou práci. Doporučujeme jej zejména pro práci se stolním počítačem či jako psací stůl. Jeho pracovní deska je vyrobená z čirého skla, jehož výhodou je snadná povrchová údržba. Její součástí jsou dvě praktické zásuvky a přihrádka na uložení vašich dokumentů, kancelářských či psacích potřeb. Pevná bílá kovová podnož s práškovanou povrchovou úpravou se postará o celkovou stabilitu stolu.
Délka zásuvky je 34,5 cm, výška 6 cm a hloubka cca 60 cm.
Jaké jsou přednosti tohoto stolu?
- Vhodný do kanceláře, menší pracovny či studovny
- Ideální pro práci se stolním PC nebo jako psací stůl
- Jednoduchý vzdušný vzhled
- Pracovní deska z laminované dřevotřísky v bílé barvě
- Pevná kovová podnož s chromovaným povrchem
- Praktické zásuvky a přihrádka na dokumenty
- Nosnost až 20 kg
PC stůl Habra
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Psací stoly |
|---|---|
| EAN: | 5905248115064 |
| Barva: | dub sonoma |
| Záruka: | 5 let |
| ? Nosnost: | 20 kg |
| Délka: | 120 cm |
| Hloubka: | 60 cm |
| Materiál horní desky: | sklo |
| Materiál podnože: | kov |
| Hmotnost: | 13,7 kg |
| barva: | čirá / dub sonoma |
| nazev: |