Psací stůl Jensen, dub sonoma / bílá
Kód: 30104116Související produkty
Akce Webotvurci
5 141 Kč
–5 %
Kancelářská židle Esbelto, černá
Skladem doručíme 30. 4. 2026
(1 ks)
360
1 + 1 ZDARMA
Akce Webotvurci
Kancelářská židle Reina 1 + 1 ZDARMA, černá
Skladem doručíme 30. 4. 2026
(1 ks)
360
Akce Webotvurci
Video
2 782 Kč
–13 %
Kancelářská židle Mona, černá
Skladem doručíme 30. 4. 2026
(71 ks)
Akce Webotvurci
2 056 Kč
–9 %
Kancelářská židle Carlisle, černá
Skladem doručíme do 11. 5. 2026
(27 ks)
Akce Webotvurci
2 395 Kč
–6 %
Kancelářská židle Coleman, šedá / černá
Skladem doručíme 30. 4. 2026
(3 ks)
Akce Webotvurci
2 104 Kč
–6 %
Kancelářská židle Kuro, černá
Skladem doručíme 30. 4. 2026
(12 ks)
Detailní popis produktu
Psací stůl Jensen
Svým jednoduchým, ale elegantním vzhledem se stůl Jensen stane vkusným doplňkem každé místnosti. Jeho konstrukci tvoří desky ve svěžím dezénu dřeva na kovové podnoži. Vybaven je také úložným prostorem v podobě dvou zásuvek a přihrádek, takže vše potřebné budete mít vždy po ruce. Další drobnosti lze odložit na příčku nad stolem.
Unikátním designovým prvkem je také skutečnost, že je stůl souměrný a použitelný z obou stran. Pomůže tedy ušetřit místo například ve studentském pokoji, kde nahradí dva menší stoly. Oceníte jej také při hraní stolních her pro 2–4 hráče.
- Rozměry desky cca 134 × 60 cm (délka × hloubka)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Psací stoly |
|---|---|
| EAN: | 5905248115200 |
| Barva: | bílá, dub sonoma |
| Záruka: | 5 let |
| ? Nosnost: | 40 kg |
| Délka: | 139 cm |
| Hloubka: | 60 cm |
| Výška: | 140 cm |
| Materiál horní desky: | dřevo |
| Materiál podnože: | kov |
| Hmotnost: | 35 kg |
| barva: | dub sonoma / bílá |
| nazev: |