Střední univerzální kovová skříň s posuvnými dveřmi 90 x 40 x 120 cm, cylindrický zámek, libovolná RAL
Kód: 40501222Detailní popis produktu
Dveře nalakujeme na libovolnou barvu RAL. Svou volbu napište do poznámky nedaleko tlačítka pro přidání do košíku.
Při každodenní práci může na vašem pracovním místě snadno vzniknout nepořádek. A to ať už jste v kanceláři, archívu, nebo třeba v dílně či na skladě. Vybavte si své pracoviště univerzální kovovou skříní a těchto zbytečných nepříjemností se jednoduše zbavte. Jednou provždy. Na svém místě uchováte pořádek a všechny potřebné věci si můžete uložit do univerzální skříně.
Tento model skříně je vybavený posuvnými dveřmi. Výhoda této konstrukce spočívá v tom, že dveře při otevření nepřesahují mimo půdorys skříně. Jinými slovy nehrozí, že by vám něco překáželo v jejich otevření, a můžete ke skříni klidně přistavit třeba dílenský stůl.
Špička mezi univerzálními skříněmi
Univerzální kovová skříň disponuje bohatým úložným prostorem v podobě 2 klasických polic na celou šířku skříně, tedy bezmála 90 cm. Jejich rozteč je nastavitelná po 15 mm, takže do skříně bez problému uložíte i na výšku rozměrnější předměty.
Skříň obsahuje celkem 2 police o hloubce 31,5 cm, přičemž si každá z nich při rovnoměrném zatížení hravě poradí s minimálně 50 kg vašich věcí.
Každé z posuvných dveří mají šířku 45 cm a madlo pro snazší manipulaci.
Univerzální kovová skříň disponuje 2 policemi
Na cylindrický zámek se můžete spolehnout
Mějte své věci v bezpečí
S univerzální kovovou skříní se o bezpečí svých věcí nebudete muset obávat. Veškerý obsah skříně je totiž zabezpečen cylindrickým zámkem. K němu navíc dodáváme hned 2 klíče.
Konstrukce je vyrobena z pevného ocelového plechu a dodáváme ji v několika barevných provedeních dvířek. Jedná se o standardizované odstíny RAL. Korpus je u této varianty skříně v barvě RAL 7035 (světle šedá).
Líbila by se vám jiná barva? Ozvěte se nám, rádi vám skříň nalakujeme na libovolný odstín!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kovové archivační skříně |
|---|---|
| Barva: | barevná |
| Záruka: | 20 let |
| Šířka: | 90 cm |
| Hloubka: | 40 cm |
| Výška: | 120 cm |
| Materiál konstrukce: | kov |
| ? Nosnost polic: | 50 kg |
| Počet polic: | 2 |
| ? Rektifikační nožky: | ne |
| Tloušťka plechu: | 0,5 mm |
| Typ dveří: | posuvné |
| Zámek: | cylindrický |
| Hmotnost: | 30 kg |
| barva: | libovolná RAL |
| nazev: | 200279 |