Zahradní slunečník Regano, béžová
Kód: 40700063Související produkty
4dílný stojan pro slunečníky s podstavou ve tvaru kříže, vyrobený z HDPE, 104 × 104 × 7 cm, pojme...
Rozměry 135 × 80 × 74 cm (délka × hloubka × výška), konstrukce z pevného exotického dřeva,...
Zahradní stůl s čtvercovou deskou, kovová konstrukce s deskou z imitace dřeva, rozměry 90 × 90 ×...
Zahradní stůl s pevnou kovovou konstrukcí a skleněnou deskou, vhodný pro až 6 osob, s 5letou...
Rozkládací zahradní stůl z akáciového dřeva, 47mm otvor na slunečník, rozměry 150/190 × 90 × 75...
Čtvercový zahradní stůl s oblými rohy, kovová kostra, deska z tvrzeného skla, 60 × 60 × 70 cm
Rozměry 140 × 90 × 71 cm (délka × hloubka × výška), konstrukce z tahokovu, výplet z pevných ok,...
Kruhový zahradní stůl, kovová kostra, deska z tvrzeného skla, průměr 60 cm, výška 69 cm
Odolný zahradní stůl z kovu a plastu, vhodný až pro 6 osob, s 5letou zárukou a rozměry 150x90x74 cm.
Zahradní stůl s čtvercovou deskou, kovová konstrukce s deskou z tvrzeného skla, rozměry 90 × 90 ×...
Rozměry 140 × 80 × 72 cm (délka × hloubka × výška), konstrukce z lisovaného plastu v imitaci...
Čtvercový zahradní stůl, kovová kostra, deska z tvrzeného skla, 96 × 96 × 72,5 cm, 40mm otvor na...
Zahradní stůl s obdélníkovou deskou, kovová konstrukce s deskou z tvrzeného skla, rozměry 150 ×...
Kulatý konferenční stolek, rozměry 48 × 56 cm (průměr × výška), materiál kombinace umělého ratanu...
Skládací stůl z akáciového dřeva, rozměry 70 × 70 × 73 cm (šířka × hloubka × výška), složený ho...
Kruhový zahradní stůl, kovová kostra, deska z tvrzeného skla, průměr 86 cm, 40mm otvor na slunečník
Detailní popis produktu
Zahradní slunečník Regano
Slunce k letním měsícům neodmyslitelně patří, při posezení se před ním ale rádi schováme. Se slunečníkem Regano je to hračka – na zahradě nebo u bazénu vám zajistí stín přesně tam, kde ho potřebujete!
Kostra slunečníku je z bytelných kovových trubek, které vyztužují polyesterovou plachtu o průměru 300 cm. Tuto konstrukci nese kloubový stojan s podstavcem mimo osu slunečníku – tím pádem vám zvládne udělat stín i nad stolem bez otvoru na slunečník nebo u lehátka.
Polohu slunečníku upravíte klikami na nosné konstrukci. Plachtu si nastavíte skoro až do svislé polohy, takže ani večerní slunce na vás nevyzraje.
Podstavec má tvar ocelového kříže, který zatížíte např. velkými dlaždicemi. Samotné zatížení není součástí balení.

Schovejte se před sluncem
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní slunečníky |
|---|---|
| EAN: | 8595716403457 |
| Barva: | béžová |
| Záruka: | 5 let |
| Délka: | 300 cm |
| Šířka: | 300 cm |
| Výška: | 245 cm |
| Materiál konstrukce: | kov |
| Průměr: | 300 cm |
| Skládací konstrukce: | ano |
| Hmotnost: | 12,1 kg |
| barva: | béžová |
| nazev: | 19491 |