Zahradní židle Bari, ratan
Kód: 30102045Související produkty
Detailní popis produktu
Zahradní židle Bari
Zahradní židle Bari je skvělým řešením pro venkovní terasy, zahrádky a prostory komerčních budov. Tuto židli vám rovněž vřele doporučujeme, plánujete-li vybavit kavárnu, bar, cukrárnu či zahrádku penzionu. Své uplatnění nalezne také v domácích zahradách i altánech.
Konstrukce je vyrobená z pevné práškované oceli a postará se o dokonalou stabilitu židle. Sedák a opěrák disponují výpletem z umělého ratanu. Maximální nosnost této židle je 100 kg.
Zahradní židle Bari
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní židle a křesla |
|---|---|
| EAN: | 5905248114838 |
| Barva: | ratan |
| Záruka: | 5 let |
| ? Nosnost: | 100 kg |
| Šířka: | 60 cm |
| Hloubka: | 69 cm |
| Výška: | 74 cm |
| ? Hloubka sedáku: | 42 cm |
| Materiál: | kov, umělý ratan |
| Možnost polohování: | ne |
| ? Područky: | ne |
| Skládací konstrukce: | ne |
| Stohovatelné: | ne |
| Šířka sedáku: | 45 cm |
| Výška opěráku zad: | 30 cm |
| Výška sedu od země: | 44 cm |
| Hmotnost: | 3,3 kg |
| barva: | ratan |
| nazev: |