Bezpečnostní kování R101.PZ92.TB2 - bez rozety, bronzová
Kód: 10310225
Skladem doručíme do 20. 5. 2026 (8 ks)
Možnosti doručení
Bezpečnostní dveřní kování PZ bez překrytí vložky, klika + koule, tloušťka dveří 67–80 mm, rozteč 92 mm, bezp. třída RC2, masivní hliník
Detailní informace
Detailní popis produktu
Kování R.101.PZ.92.TB2 bez rozety (stříbrná)
Bezpečnostní kování R.101.PZ92.TB2 – bez rozety
  • pro dveře o tloušťce od 67 do 80 mm
  • rozteč 92 mm
Kování nemá vratnou pružinu a je možné jej namontovat jako levé i pravé.
Doplňkové parametry
Kategorie: Dveřní kování
EAN: 8592218000160
Barva: bronzová
Záruka: 5 let
? Bezpečnostní třída: RC2
Certifikace: SS4=1
Konfigurace: klika + koule
Materiál: hliník
Minimální tloušťka dveří: 67 mm
Maximální tloušťka dveří: 80 mm
? Překrytí vložky: ne
? Rozteč: 92 mm