Jídelní stůl Cyrano 120 cm, mramor / stříbrná
Kód: 30502778Související produkty
Otočná jídelní židle s pevnými područkami, látkovým potahem a kovovou podnoží, nosnost 120 kg.
Stylová jídelní židle s látkovým potahem, pevnými područkami a dřevěnou podnoží, nosnost 130 kg.
Stylová jídelní židle s pohodlným látkovým sedákem a kovovou podnoží, nosnost až 130 kg.
Detailní popis produktu
Jídelní stůl Cyrano
Cyrano je jídelní stůl, který bez námahy přináší do vašeho domova špetku moderního designu. Díky jeho jednoduchosti jej uplatníte v jakékoliv jídelně, kuchyňce i kavárně.
Jeho kulatá deska z keramiky o průměru 120 cm vás oslní sofistikovaným efektem mramoru. Desku stolu podpírá nevšedně řešená podnož. Tu tvoří křížící se kovové tyče. Celek je dokonalou kombinací elegance a odolnosti.
Ke stolu se pohodlně usadí až 4 osoby.

Deska s efektem mramoru
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídelní stoly |
|---|---|
| Barva: | stříbrná, mramor |
| Záruka: | 5 let |
| Délka: | 120 cm |
| Hloubka: | 120 cm |
| Výška: | 76 cm |
| Materiál horní desky: | keramika |
| Materiál podnože: | kov |
| ? Maximální počet míst k sezení: | 4 |
| Rozkládací: | ne |
| Tvar horní desky: | kruh |
| Hmotnost: | 46,4 kg |
| barva: | mramor / stříbrná |
| nazev: | 19047 |