Jídelní židle Oceanus Velvet, černá / stříbrná (rozbaleno)
Kód: 90100369Detailní popis produktu
Produkt nejeví známky poškození, je pouze rozbalený a v novém, nepůvodním obalu.
Jídelní židle Oceanus Velvet
Moderní provedení židle Oceanus Velvet skvěle zapadne do jídelen, kuchyněk, prostor restaurací, kaváren a hotelů ve stejném stylu. Díky jednoduchému designu nenaruší celkový ráz místnosti. Navíc stavba židle působí vzdušně a bude tak dobře vypadat i v menších prostorech.
Nevšedně řešená kovová konstrukce nese polstrovaný sedák. Ten, spolu s opěrákem zad, je čalouněný sametovou látkou. Prošívání dodává židli moderní nádech. Pro pohodlnou manipulaci slouží madlo, které je součástí opěráku.
Židli vám dodáme již rozmontovanou, s montáží si ale hravě poradíte díky přiloženému návodu.
Madlo oceníte při manipulaci s židlí
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídelní nábytek |
|---|---|
| Barva: | černá |
| Záruka: | 5 let |
| Nábytkový styl: | moderní minimalismus, designový |
| Hloubka: | 41 cm |
| Výška: | 102 cm |
| ? Hloubka sedáku: | 42 cm |
| Materiál podnože: | kov |
| Materiál sedadla: | látka |
| ? Područky: | ne |
| Stohovatelné: | ne |
| Šířka sedáku: | 41 cm |
| Výška opěráku zad: | 52 cm |
| Výška sedu od země: | 46 cm |
| Hmotnost: | 6,3 kg |
| barva: | černá / stříbrná |
| nazev: |