Kovové zahradní ohniště Albaron, černá
Kód: 10460172Detailní popis produktu
Kovové zahradní ohniště Albaron
Užijte si letní posezení se vším všudy! Zahradní ohniště Albaron vám umožní opékat, grilovat, nebo prostě jen pozorovat oheň.
Ohniště je celokovové. Jeho rozměry jsou 60 x 32,5 cm (průměr x výška) a mísa je z plechu o síle 1,5 mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Doplňky k zahradnímu nábytku |
|---|---|
| Barva: | černá |
| Záruka: | 5 let |
| Délka: | 60 cm |
| Hloubka: | 60 cm |
| Výška: | 32,5 cm |
| Materiál: | kov |
| Tloušťka plechu: | 1,5 mm |
| Hmotnost: | 8 kg |
| barva: | černá |
| nazev: |