Výškově nastavitelný stůl OfficeTech Kids, 100 x 50 cm, bílá / modrá (rozbaleno)
Kód: 90100378Související produkty
Detailní popis produktu
Produkt nejeví známky poškození, je pouze rozbalený a v novém, nepůvodním obalu.
Dětský výškově nastavitelný stůl OfficeTech Kids, 100 x 50 cm
Výškově nastavitelný stůl řady OfficeTech Kids využijete v dětském pokoji pro psaní domácích úloh, tvoření a kreslení malůvek. Výšku horní desky můžete svému potomkovi přesně přizpůsobit dle jeho věku a tělesné konstituce.
Horní rám stolu je opatřený 18mm deskou z dřevovlákna s rozměry 100 × 50 cm.
Výšku stolu si nastavíte pomocí tlačítek se znaky šipek. Šipka dolů snížuje polohu desky, šipka nahoru naopak pozici zvyšuje.
Výškově nastavitelný stůl OfficeTech Kids navíc disponuje antikolizním systémem chránícím stůl před kolizí a možným poškozením.
Výškově nastavitelný stůl OfficeTech Kids, 100 x 50 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Výškově nastavitelné stoly |
|---|---|
| Barva: | bílá, modrá |
| Záruka: | 10 let |
| ? Nosnost: | 40 kg |
| Délka: | 100 cm |
| Hloubka: | 50 cm |
| Minimální výška: | 55 cm |
| Maximální výška: | 89 cm |
| ? Antikolizní systém: | ano |
| ? Počet motorů: | 1 |
| Provedení stolu: | rovný |
| Rozsah výškového nastavení: | 34 cm |
| Rychlost zdvihu: | 15 mm/s |
| Síla horních desek: | 18 mm |
| Způsob ovládání: | tlačítkové, ručně klikou |
| Hmotnost: | 28 kg |
| barva: | bílá / modrá |
| nazev: |