Zahradní altán Spoleto, šedá
Kód: 10460158Související produkty
✅ deska 140 x 80 cm✅ deska z plastu✅ pro 6 osob
✅ deska 150 x 90 cm✅ dřevěná deska✅ pro 6 osob
✅ deska 135 x 80 cm✅ dřevěná deska✅ pro 6 osob
✅ deska 150 x 90 cm✅ dřevěná deska✅ pro 6 osob
✅ deska 140 x 85 cm✅ skleněná deska✅ otvor na slunečník
✅ deska 150 x 88 cm✅ skleněná deska✅ otvor na slunečník
✅ deska 140 x 90 cm✅ kovová deska✅ pro 6 osob
✅ deska 140 x 85 cm✅ skleněná deska✅ pro 6 osob
Detailní popis produktu
Zahradní altán Spoleto
Zahradní altán představuje skvělý kompromis mezi slunečníkem a pergolou – nevyžaduje permanentní konstrukční zásahy do vašeho pozemku, ochrání před sluncem a zajistí vám příjemné posezení u dobrého jídla a pití.
Konstrukce altánu je z kovových trubek. Stříška i stahovatelné bočnice jsou pak z polyesterových plachet.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní slunečníky |
|---|---|
| EAN: | 08594229461855 |
| Barva: | šedá |
| Záruka: | 5 let |
| Délka: | 360 cm |
| Šířka: | 360 cm |
| Výška: | 360 cm |
| Materiál konstrukce: | kov |
| Skládací konstrukce: | ano |
| Hmotnost: | 30 kg |
| barva: | šedá |
| nazev: |