Zahradní židle Caraman, černá
Kód: 10460170Související produkty
Detailní popis produktu
Zahradní židle Caraman
Připravte se na letní sezónu – zařiďte si pohodlné posezení na terasu, k bazénu nebo do altánu.
Konstrukce židle Caraman je z hliníkových trubek. Sedák i opěradlo se pak postarají o váš komfort díky prodyšnému potahu.
Tyto zahradní židle navíc nabízejí možnost polohování – kdykoli se můžete rozhodnout pro změnu polohy a vybrat si z několika pozic. Ať už zrovna obědváte, nebo chytáte bronz, židle se vám přizpůsobí!
Židle je navíc skládací, takže ji na zimu hravě uložíte třeba do garáže. A unese až 110 kg.
Podsedák není součástí balení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní židle a křesla |
|---|---|
| EAN: | 8594229462074 |
| Barva: | černá |
| Záruka: | 5 let |
| ? Nosnost: | 110 kg |
| Šířka: | 54 cm |
| Hloubka: | 65 cm |
| Výška: | 108 cm |
| ? Hloubka sedáku: | 45 cm |
| Materiál: | kov, síťovina |
| Možnost polohování: | ano |
| ? Područky: | pevné područky |
| Skládací konstrukce: | ano |
| Stohovatelné: | ne |
| Šířka sedáku: | 45 cm |
| Výška opěráku zad: | 63 cm |
| Výška sedu od země: | 45 cm |
| Hmotnost: | 5 kg |
| barva: | černá |
| nazev: |