Balanční stolička Acorn, černá / šedá (rozbaleno)
Kód: 90100314Detailní popis produktu
Stolička má poškozený mechanismus výškového nastavení a nedrží v nejvyšší poloze. Po estetické stránce je bez závady.
Balanční stolička Acorn
Objevte kouzlo dynamického sezení díky balanční stoličce Acorn. Speciální konstrukce umožňuje naklánění celé stoličky do stran. Během balancování navíc posilujete břišní svalstvo a podpoříte krevní oběh. Tento kus designového a zároveň funkčního vybavení využijete v kanceláři i pracovně.
Skvěle se hodí například jako opora při práci vestoje u výškově nastavitelného stolu.
Stolička se skládá z bytelné kovové podnože a otočného sedáku, který je potažený pružnou voděodolnou textilií a vyplněný pohodlnou tvarovanou pěnou.
Výšku sedu si můžete přizpůsobit dle potřeb pomocí poutka pod sedákem. Stolička unese až 150 kg.
Balanční stolička Acorn
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zdravotní židle |
|---|---|
| Barva: | černá, šedá |
| ? Nosnost: | 150 kg |
| Šířka: | 40 cm |
| Hloubka: | 40 cm |
| Minimální výška: | 50 cm |
| Maximální výška: | 70 cm |
| ? Bederní opěrka: | ne |
| ? Mechanika: | balanční mechanika |
| Nastavení výšky: | ano |
| ? Opěrka hlavy: | ne |
| ? Područky: | ne |
| Potahový materiál: | látka |
| Typ židle či křesla: | do kanceláře, zdravotní |
| Vhodné k sezení: | do 8 hodin denně |
| ? Výškově nastavitelný opěrák zad: | ne |
| Hmotnost: | 5,5 kg |
| barva: | černá / šedá |
| nazev: |