Čtyřdílný podstavec pod slunečník 50 x 50 cm, černá
Kód: 10460154Související produkty
Zahradní slunečník, průměr 300 cm, kovová konstrukce, 6 příčníků, průměr tyče 42 mm, plachta z...
✅ deska 150 x 90 cm✅ dřevěná deska✅ pro 6 osob
✅ deska 140 x 85 cm✅ skleněná deska✅ pro 6 osob
✅ deska 180 x 75 cm✅ ratanový výplet✅ pro 6 osob
✅ deska 150 x 90 cm✅ dřevěná deska✅ pro 6 osob
Detailní popis produktu
Čtyřdílný podstavec pod slunečník 50 x 50 cm
Zahradní slunečník vás při venkovním posezení ochrání před přímým sluncem i občasnou přeháňkou. Aby vás nezaskočily ani poryvy větru, pořiďte si k němu i stabilní základnu. Tento podstavec je určený pro slunečníky s křížovou podstavou, kterou jím zatížíte.
Stojan tvoří 4 díly, dohromady mají půdorys čtverce o straně 50 cm. Naplnit je můžete vodou, pískem či jiným vhodným materiálem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní slunečníky |
|---|---|
| EAN: | 08594229461718 |
| Barva: | černá |
| Záruka: | 5 let |
| Délka: | 50 cm |
| Šířka: | 50 cm |
| Výška: | 7,5 cm |
| barva: | černá |
| nazev: |