Zahradní slunečník Novara - boční, béžová
Kód: 10460159Související produkty
Detailní popis produktu
Zahradní slunečník Novara - boční
Slunce k letním měsícům neodmyslitelně patří, při posezení se před ním ale rádi schováme. Se slunečníkem Novara je to hračka – na zahradě nebo u bazénu vám zajistí stín přesně tam, kde ho potřebujete!
Kostra slunečníku je z bytelných kovových trubek, které vyztužují polyesterovou plachtu o průměru 300 cm. Tuto konstrukci nese kloubový stojan s podstavcem mimo osu slunečníku – tím pádem vám zvládne udělat stín i nad stolem bez otvoru na slunečník nebo u lehátka.
Polohu slunečníku upravíte klikami na nosné konstrukci. Plachtu si nastavíte skoro až do svislé polohy, takže ani večerní slunce na vás nevyzraje.
Podstavec má tvar ocelového kříže, který zatížíte např. velkými dlaždicemi. Samotné zatížení není součástí balení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní slunečníky |
|---|---|
| EAN: | 08594229461701 |
| Barva: | béžová |
| Záruka: | 5 let |
| Délka: | 300 cm |
| Šířka: | 300 cm |
| Výška: | 250 cm |
| Materiál konstrukce: | kov |
| Průměr: | 300 cm |
| Skládací konstrukce: | ano |
| Hmotnost: | 12,1 kg |
| barva: | béžová |
| nazev: |