Herní židle Demon, černá (rozbaleno)
Kód: 90200549Související produkty
Detailní popis produktu
RGB osvětlení židle je nefunkční. Jinak je bez dalších funkčních a kosmetických vad.
Hlavní přednosti židle Demon
- Ideální pro sezení až 8 hodin denně
- Potah z moderní a praktické eko kůže
- Možnost houpání s aretací
- Područky s nastavením do 2 směrů
- Regulace výšky sedu
- Posuvné polštářky coby opěrky hlavy a beder
- Plastový kříž s kolečky na měkké i tvrdé podlahy
- Nosnost 120 kg
- Programovatelné LED osvětlení
- Možnost sklopení opěráku
Herní židle Demon
Herní židle Demon s LED podsvícením
Jste-li nadšeným hráčem, streamerem nebo influencerem, určitě si u židle nebo křesla potrpíte i na moderní stylový vzhled. V tom případě by vaší pozornosti neměla uniknout židle Demon – podobně jako většina herních židlí vám nabídne design inspirovaný závodními sedačkami, má ale v rukávu i jedno eso navíc: Celou židli lemují programovatelné LED diody.
Nebojte se ale, že by tento démon sázel jen na svůj zevnějšek – kromě houpací mechaniky se pyšní také 2D nastavitelnými područkami a posuvnými opěrkami hlavy a beder. Tím pádem si vše bez problému nastavíte tak, aby pro vás sezení bylo radost!
Houpáním osvěžíte tělo i mysl
Houpací mechanismus
Židle je vybavena houpací mechanikou, která vám umožní se při práci nebo zábavě protáhnout. Tento druh mechaniky zajišťuje jednoduché houpání sedáku společně s opěrákem.
Ovládání je prosté: Houpání spustíte vysunutím páčky na pravé straně, jejím zatlačením pak židli znovu zaaretujete. Stejnou pákou si přizpůsobíte také výšku sedu.
Odpor (tuhost) houpací mechaniky si zvolíte otočením šroubu pod přední částí sedáku.
2D područky
Područky neboli loketní opěrky patří k neodmyslitelné výbavě kancelářské židle nebo křesla. V případě židle Demon si je můžete nastavit hned dvěma způsoby:
- Nastavení výšky od sedáku
- Natočení kontaktní plochy do stran
Nastavení výšky vyžaduje stlačení páčky pod kontaktní plochou. Úhel si přizpůsobíte jednoduše zatlačením v požadovaném směru.
Přizpůsobte si područky na dvou osách
Polštáře se postarají o zdravou oporu
Nastavitelné opěrky
Při delším sezení je nezbytná zdravá opora celých zad, dvojnásob to ale platí o bedrech a krční páteři.
Proto je Demon v těchto oblastech vybaven posuvnými polštářky, díky kterým se tvar opěráku přizpůsobí vám – ne naopak.
V neposlední řadě vám tato herní židle nabídne sklopný opěrák – úhel mezi sedákem a opěradlem si nastavíte přesně podle gusta pomocí páčky na pravém kloubu opěradla.
Stabilní základna – kříž s univerzálními kolečky
O stabilitu a pohyb židle se postará kříž z tvrzeného plastu, který je vybavený univerzálními kolečky, která si poradí se všemi typy podlah.
Pevný kříž spolu s plynovým pístem židli dávají nosnost až 120 kg.
Pokud byste raději, aby židle při běžném používání nepopojížděla, můžete vyměnit kolečka za kluzáky.
Tato kolečka žádný povrch nezaskočí
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelářské židle |
|---|---|
| Barva: | černá |
| ? Nosnost: | 120 kg |
| Šířka: | 58 cm |
| Hloubka: | 66,5 cm |
| Minimální výška: | 124 cm |
| Maximální výška: | 131 cm |
| ? Aretace: | ano |
| ? Bederní opěrka: | nastavitelná opěrka |
| Minimální hloubka sedáku: | 50 cm |
| Maximální hloubka sedáku: | 50 cm |
| ? Hloubkově nastavitelný sedák: | ne |
| Materiál kříže: | plast |
| ? Mechanika: | houpací mechanika, naklápění opěráku |
| Nastavení výšky: | ano |
| ? Opěrka hlavy: | nastavitelná opěrka |
| ? Područky: | nastavitelné područky |
| Potahový materiál: | kůže |
| Šířka sedáku: | 53,5 cm |
| Tloušťka sedáku: | 9 cm |
| Typ koleček: | univerzální |
| Typ židle či křesla: | herní, i pro menší postavy |
| Vhodné k sezení: | do 8 hodin denně |
| Minimální výška opěráku zad: | 79 cm |
| Maximální výška opěráku zad: | 79 cm |
| Minimální výška područek od sedáku: | 16 cm |
| Maximální výška područek od sedáku: | 24 cm |
| Minimální výška područek od země: | 60 cm |
| Maximální výška područek od země: | 75 cm |
| ? Minimální výška sedu: | 45 cm |
| ? Maximální výška sedu: | 52 cm |
| Výškové nastavení pístu: | 7 cm |
| ? Výškově nastavitelný opěrák zad: | ne |
| ? Zvýšený opěrák zad: | ano |
| Hmotnost: | 17 kg |
| barva: | černá |
| nazev: |