Zahradní slunečník Novara - naklápěcí, béžová
Kód: 10460155Související produkty
Akce
Akce Webotvurci
5 807 Kč
–10 %
Zahradní stůl Tortosa, hnědá
Skladem doručíme 14. 5. 2026
(>100 ks)
Akce Webotvurci
3 629 Kč
–22 %
Zahradní stůl Fargo 2, čtvercový, černá / šedá
Skladem doručíme 14. 5. 2026
(45 ks)
360
Akce Webotvurci
2 298 Kč
–36 %
Zahradní stůl Nestoro, šedá
Skladem doručíme 14. 5. 2026
(>100 ks)
Zahradní stůl Clint, tmavě hnědá
Skladem doručíme do 26. 5. 2026
(20 ks)
2 849 Kč bez DPH
3 447 Kč
✅ deska 140 x 80 cm✅ deska z plastu✅ pro 6 osob
Výprodej
Zahradní stůl Santi, šedá
Skladem doručíme do 26. 5. 2026
(20 ks)
3 999 Kč bez DPH
4 839 Kč
✅ deska 80 x 80 cm✅ kovová deska✅ pro 4 osoby
Akce Webotvurci
1 197 Kč
–21 %
Zahradní skládací stůl Zafiro, šedá
Skladem doručíme 14. 5. 2026
(>100 ks)
360
Akce Webotvurci
1 197 Kč
–24 %
Zahradní skládací stůl Gerardo, šedá
Skladem doručíme 14. 5. 2026
(>100 ks)
Akce Webotvurci
4 839 Kč
–25 %
Zahradní stůl Fargo, obdélníkový, černá / šedá
Skladem doručíme 14. 5. 2026
(>100 ks)
Akce Webotvurci
2 177 Kč
–25 %
Zahradní stůl Gavino, šedá
Skladem doručíme 14. 5. 2026
(89 ks)
Detailní popis produktu
Zahradní slunečník Novara - naklápěcí
Slunce k letním měsícům neodmyslitelně patří, při posezení se před ním ale rádi schováme. Se slunečníkem Novara je to hračka – na zahradě nebo u bazénu vám zajistí stín přesně tam, kde ho potřebujete!
Kostra slunečníku je z bytelných kovových trubek, které spojují polyesterovou plachtu s nosnou tyčí o síle 38 mm. Průměr rozloženého slunečníku je 300 cm.
Plachtu složíte nebo rozložíte pomocí praktické kličky na nosné tyči – nic nemusíte roztahovat ručně.
Součástí balení je samotný slunečník – podstavec je třeba dokoupit zvlášť.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní slunečníky |
|---|---|
| EAN: | 08594229461695 |
| Barva: | béžová |
| Záruka: | 5 let |
| Délka: | 300 cm |
| Šířka: | 300 cm |
| Výška: | 250 cm |
| Materiál konstrukce: | kov |
| Průměr: | 300 cm |
| Skládací konstrukce: | ano |
| Hmotnost: | 5 kg |
| barva: | béžová |
| nazev: |