Zahradní sestava Foggia - 2 židle, šedá / černá
Kód: 10460161Související produkty
Detailní popis produktu
Zahradní sestava Foggia - 2 židle
Zahradní nábytek by měl být ozdobou vašeho venkovního posezení, která si poradí i s méně přátelským počasím. Všem těmto požadavkům tento balkonový set vyhoví na jedničku!
Stůl i židle mají kovovou konstrukci. U stolku ji doplňuje deska z tvrzeného skla, u křesílek pak imitace ratanu a látkové podsedáky – ideální kombinace praktičnosti a komfortu.
Svými skromnými rozměry je tato sestava skvělá volba na posezení na balkonu, zápraží či menší terase.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sestavy |
|---|---|
| EAN: | 08594229461817 |
| Barva: | černá |
| Záruka: | 5 let |
| Délka stolu: | 40 cm |
| Délka židle: | 63 cm |
| Hloubka stolu: | 40 cm |
| Hloubka židle: | 59 cm |
| Materiál konstrukce: | kov, sklo, umělý ratan |
| Nosnost židle: | 100 kg |
| ? Maximální počet míst k sezení: | 2 |
| ? Počet židlí: | 2 |
| Potahový materiál: | látka |
| Výška stolu: | 41 cm |
| Výška židle: | 73 cm |
| Hmotnost: | 16 kg |
| barva: | černá |
| nazev: |