Zahradní sestava Bojano - 2 židle, černá
Kód: 10460162Související produkty
Detailní popis produktu
Zahradní sestava Bojano - 2 židle
Zahradní nábytek by měl být ozdobou vašeho venkovního posezení, která si poradí i s méně přátelským počasím. Všem těmto požadavkům tento balkonový set vyhoví na jedničku!
Stůl i židle mají kovovou konstrukci. U stolku ji doplňuje deska z plastové imitace dřeva, u křesílek pak imitace ratanu – ideální kombinace praktičnosti a komfortu.
Svými skromnými rozměry je tato sestava skvělá volba na posezení na balkonu, zápraží či menší terase.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sestavy |
|---|---|
| EAN: | 08594229462135 |
| Barva: | černá |
| Záruka: | 5 let |
| Délka stolu: | 60 cm |
| Délka židle: | 54 cm |
| Hloubka stolu: | 60 cm |
| Hloubka židle: | 57 cm |
| Materiál konstrukce: | kov, plast, umělý ratan |
| Nosnost židle: | 100 kg |
| ? Maximální počet míst k sezení: | 2 |
| ? Počet židlí: | 2 |
| Potahový materiál: | bez potahu |
| Výška stolu: | 70 cm |
| Výška židle: | 75 cm |
| Hmotnost: | 12 kg |
| barva: | černá |
| nazev: |